piątek, 8 sierpnia 2014

Na kłopoty z krostami i wypryskami - antybakteryjna seria Ti dr BETA

Przygotowujesz się do ważnego spotkania lub randki i nagle na środku czoła pojawia się bolesny wyprysk? Znasz to?


Krosty i wypryski mogą pojawić się na skórze nagle, lecz niestety trudno się ich pozbyć. Do niedawna pozostawało tylko zamaskowanie ich kryjącym podkładem i częste wizyty w łazience, by sprawdzić, czy makijaż się nie starł. Teraz marka Dr Beta, zajmująca się produkcją naturalnych kosmetyków, bogatych w olejki eteryczne, wypuściła na rynek nową linię preparatów przeciwtrądzikowych z myślą o potrzebach cery tłustej i mieszanej. Wydaje się to być idealna propozycja dla osób młodych, które borykają się z trądzikiem oraz nadmiernym wydzielaniem przez skórę serum. Jednym z czołowych produktów tej serii jest żelem Ti, który likwiduje wypryski i działa antybakteryjnie. Dzieje się tak dzięki zawartemu w preparacie australijskiemu olejkowi z drzewa herbacianego, który od dawna uważa się za jeden z najsilniejszych środków bakterio-, grzybo- i wirusobójczych.
 Dodatkowo ma piękny, ziołowy zapach. Pojemnik z preparatem    jest niewielki, z powodzeniem możesz go zabrać na imprezę, gdyż zmieści się do każdej torebki Preparat stosuje się punktowo na zmienione miejsca, najlepsze efekty uzyskuje się stosując go kilka razy dziennie. Żel osusza wyprysk, powodując szybsze gojenie.

Przeciwtrądzikowa seria od DR BETY

W przeciwtrądzikowej serii możemy znaleźć jeszcze Tonik Ti zawierający olejek eteryczny z drzewa herbacianego Warto przemywać nim skórę dwa razy dziennie, by przeciwdziałać powstawaniu wyprysków i zmian skórnych.  W skaład serii o działaniu przeciwbakteryjnym wchodzi także Betamix Ti   zawierający, kompozycję olejków eterycznych, którą wykorzystuje się do kompresów i kąpieli, maseczek , parówek. Dzięki użyciu kilku kropel tego, skóra będzie odświeżona i pozbawiona wyprysków. Warto wypróbować te preparaty, żeby się przekonać, czy są skuteczne w walce ze zmianami skórnymi i czy można po nie sięgnąć wtedy, kiedy przysłowiowo Cię „zsypie” w przeddzień ważnej uroczystości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz